Slik ser du norsk fotball på TV 2
Kanalfordelingen for de første 15 rundene i Eliteserien, OBOS-ligaen og Toppserien på TV 2 er nå klar. Se oppsettet under.
Nå kan vi endelig presentere hvordan kampene skal vises på TV 2. For de som vil se alt er det TV 2 Play som gjelder, og så vil også utvalgte kamper i alle ligaene vises på TV 2 sine åpne kanaler, forteller sportsredaktør Vegard Jansen Hagen i TV 2.
TV 2 Play som blir hjemmet for absolutt alle kampene, er lett tilgjengelig via alle de kjente TV-distributørene. I tillegg til at man som alltid kan få tilgang direkte via TV 2 Play.
Det skal være enkelt å se fotball på TV 2. Derfor er vi glade for at TV 2 Play nå er tilgjengelig over alt, sier Jansen Hagen.
Slik spilles Eliteserien
Søndag 31. mars:
Odd - Haugesund 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Mandag 1. april:
Fredrikstad - Bodø/Glimt 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Lillestrøm - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Molde - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Rosenborg - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Brann 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Sarpsborg 08 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Tirsdag 2. april:
KFUM Oslo - HamKam 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 6. april:
Bodø/Glimt - Viking 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 7. april:
Kristiansund - KFUM Oslo 14.30 (TV 2 Play)
HamKam - Molde 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Haugesund - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - Odd 17.00 (TV 2 Play)
Strømsgodset - Rosenborg 17.00 (TV 2 Play)
Brann - Fredrikstad 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Onsdag 3. juli:
Sandefjord - Tromsø 17.00 (TV 2 Play)
Lørdag 13. april:
Fredrikstad - Sarpsborg 08 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 14. april:
Viking - Brann 14.30 (TV 2 Play)
Molde - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Odd - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
Lillestrøm - Bodø/Glimt 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Mandag 15. april:
KFUM Oslo - Strømsgodset 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 21. april:
HamKam - Strømsgodset 14.30 (TV 2 Play)
Brann - Odd 17.00 (TV 2 Play)
Haugesund - Rosenborg 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Tromsø 17.00 (TV 2 Play)
Sandefjord - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - KFUM Oslo 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Bodø/Glimt - Molde 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 27. april:
Rosenborg - Bodø/Glimt 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 28. april:
Fredrikstad - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
KFUM Oslo - Brann 17.00 (TV 2 Play)
Lillestrøm - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Molde - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
Strømsgodset - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
Odd - Viking 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 4. mai:
Brann - Rosenborg 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 5. mai:
Bodø/Glimt - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play)
Haugesund - KFUM Oslo 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Kristiansund - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Odd - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play)
Sandefjord - Molde 17.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Tromsø 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 11. mai:
Molde - Rosenborg 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 12. mai:
Kristiansund - Bodø/Glimt 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
HamKam - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
KFUM Oslo - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Sandefjord - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
Strømsgodset - Viking 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Odd 17.00 (TV 2 Play)
Lillestrøm - Brann 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Torsdag 16. mai:
Bodø/Glimt - Tromsø 18.00 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Brann - Sandefjord 18.00 (TV 2 Play)
Fredrikstad - Strømsgodset 18.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Haugesund - Kristiansund 18.00 (TV 2 Play)
Odd - Molde 18.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - KFUM Oslo 18.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - HamKam 18.00 (TV 2 Play)
Viking - Lillestrøm 18.00 (TV 2 Play)
Mandag 20. mai:
HamKam - Bodø/Glimt 17.00 (TV 2 Play)
KFUM Oslo - Odd 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Brann 17.00 (TV 2 Play)
Lillestrøm - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play)
Molde - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
Sandefjord - Viking 17.00 (TV 2 Play)
Strømsgodset - Haugesund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Tromsø - Rosenborg 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 24. mai:
Bodø/Glimt - KFUM Oslo 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 25. mai:
Fredrikstad - Tromsø 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 26. mai:
Haugesund - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play)
Odd - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Sarpsborg 08 - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play)
Viking - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Brann - Molde 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Lørdag 1. juni:
HamKam - Brann 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 2. juni:
Molde - Viking 14.30 (TV 2 Play)
Haugesund - Bodø/Glimt 17.00 (TV 2 Play)
KFUM Oslo - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Strømsgodset - Odd 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Fredrikstad 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Torsdag 27. juni:
Sandefjord - HamKam 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lillestrøm - KFUM Oslo 21.15 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 28. juni:
Brann - Strømsgodset 19.00 (TV 2 Play)
Odd - Kristiansund 19.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt 19.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Molde 21.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Søndag 30. juni:
Viking - Rosenborg 15.00 (TV 2 Play)
Onsdag 14. august:
Fredrikstad - Haugesund 19.00 (TV 2 Play)
Søndag 7. juli:
Bodø/Glimt - Brann 14.30 (TV 2 Play)
HamKam - Tromsø 17.00 (TV 2 Play)
Haugesund - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
KFUM Oslo - Viking 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play)
Molde - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Rosenborg - Odd 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Mandag 8. juli:
Strømsgodset - Sandefjord 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 12. juli:
Sarpsborg 08 - Rosenborg 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 13. juli:
Fredrikstad - Molde 17.00 (TV 2 Play)
Lillestrøm - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play)
Odd - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Sandefjord - Bodø/Glimt 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Brann - Haugesund 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Tromsø - KFUM Oslo 22.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 19. juli:
Bodø/Glimt - Odd 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 20. juli:
Sarpsborg 08 - Brann 18.00 (TV 2 Play)
Molde - KFUM Oslo 20.15 (TV 2 Play)
Søndag 21. juli:
Strømsgodset - Tromsø 14.30 (TV 2 Play)
HamKam - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play)
Haugesund - Viking 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Rosenborg - Lillestrøm 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Lørdag 5. oktober:
Kristiansund - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play)
Onsdag 17. april:
Brann - HamKam 18.00 (TV 2 Play)
Lørdag 27. juli:
KFUM - Bodø/Glimt 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredrikstad - Rosenborg 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 28. juli:
Lillestrøm - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
Odd - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Sandefjord Fotball - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Molde 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Onsdag 17. april:
Molde - Odd 18.00 (TV 2 Play)
Lørdag 3. august:
Bodø/Glimt - Haugesund 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 4. august:
Fredrikstad - KFUM 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
HamKam - Viking 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Lillestrøm 17.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - Sandefjord Fotball 17.00 (TV 2 Play)
Strømsgodset - Brann 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Tromsø 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Onsdag 29. mai:
Tromsø - Fredrikstad 19.00 (TV 2 Play)
Brann - Kristiansund 19.00 (TV 2 Play)
Fredag 9. august:
Sandefjord Fotball - Strømsgodset 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 10. august:
Haugesund - HamKam 16.00 (TV 2 Play)
Viking - Bodø/Glimt 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 11. august:
KFUM - Rosenborg 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lillestrøm - Molde 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Odd - Sarpsborg 08 17.00 (TV 2 Play)
Onsdag 29. mai:
Bodø/Glimt - Sandefjord 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 17. august:
Strømsgodset - Lillestrøm 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 18. august:
Fredrikstad - Brann 14.30 (TV 2 Play)
HamKam - Odd 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
KFUM Oslo - Tromsø 17.00 (TV 2 Play)
Kristiansund - Molde 17.00 (TV 2 Play)
Sarpsborg 08 - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Viking 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Lørdag 24. august:
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08 16.00 (TV 2 Play)
Søndag 25. august:
Lillestrøm - Tromsø 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Brann - KFUM Oslo 17.00 (TV 2 Play)
Haugesund - Fredrikstad 17.00 (TV 2 Play)
Molde - HamKam 17.00 (TV 2 Play)
Viking - Strømsgodset 17.00 (TV 2 Play)
Sandefjord - Kristiansund 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Odd - Rosenborg 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Fredag 30. august:
KFUM Oslo - Lillestrøm 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 31. august:
Strømsgodset - Bodø/Glimt 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 1. september:
Fredrikstad - Odd 17.00 (TV 2 Play)
HamKam - Sandefjord 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Kristiansund - Haugesund 17.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Molde 17.00 (TV 2 Play)
Tromsø - Viking 17.00 (TV 2 Play)
Brann - Sarpsborg 08 19.15 (TV 2 Play/TV 2 Direkte)
Slik spilles Toppserien
Lørdag 16. mars:
Kolbotn - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Arna-Bjørnar 15.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Stabæk 15.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Åsane - Lyn 15.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Brann 16.45 (NRK)
Lørdag 23. mars:
Arna-Bjørnar - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Rosenborg 15.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Røa - LSK Kvinner 15.00 (NRK)
Onsdag 3. juli:
Brann - Vålerenga 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 13. april:
LSK Kvinner - Arna-Bjørnar 15.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Stabæk 15.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Vålerenga - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Åsane - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Brann - Lyn 16.45 (NRK)
Fredag 19. april:
Lyn - LSK Kvinner 18.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 20. april:
Arna-Bjørnar - Stabæk 14.00 (TV 2 Play)
Røa - Vålerenga 14.00 (TV 2 Play)
Åsane - Brann 14.00 (TV 2 Play)
Kolbotn - Rosenborg 16.45 (NRK)
Lørdag 27. april:
Kolbotn - Arna-Bjørnar 14.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Åsane 14.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Røa 14.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Brann 14.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Vålerenga - Lyn 16.45 (NRK)
Lørdag 4. mai:
Lyn - Stabæk 14.00 (TV 2 Play)
Røa - Arna-Bjørnar 14.00 (TV 2 Play)
Åsane - Vålerenga 14.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Kolbotn 16.45 (NRK)
Søndag 5. mai:
Brann - Rosenborg 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 10. mai:
Vålerenga - LSK Kvinner 18.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 11. mai:
Kolbotn - Lyn 14.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Åsane 14.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Røa 14.00 (TV 2 Play)
Arna-Bjørnar - Brann 16.45 (NRK)
Onsdag 15. mai:
Brann - Røa 18.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Stabæk 18.00 (TV 2 Play)
Lyn - Arna-Bjørnar 18.00 (TV 2 Play)
Åsane - Kolbotn 18.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Rosenborg 19.05 (NRK)
Mandag 20. mai:
Kolbotn - Brann 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Arna-Bjørnar - Vålerenga 15.00 (TV 2 Play)
Røa - Lyn 15.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - LSK Kvinner 19.05 (NRK)
Lørdag 25. mai:
Arna-Bjørnar - Rosenborg 15.00 (TV 2 Play)
Brann - Stabæk 15.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
LSK Kvinner - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Åsane 16.45 (NRK)
Lørdag 8. juni:
Lyn - Vålerenga 15.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Rosenborg - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Røa - Stabæk 15.00 (TV 2 Play)
Åsane - Arna-Bjørnar 15.00 (TV 2 Play)
Brann - LSK Kvinner 16.45 (NRK)
Lørdag 15. juni:
Arna-Bjørnar - Røa 13.00 (TV 2 Play)
Kolbotn - Åsane 13.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Lyn 13.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Brann 13.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Rosenborg 13.00 (NRK)
Lørdag 22. juni:
Rosenborg - Vålerenga 12.45 (NRK)
Brann - Arna-Bjørnar 13.00 (TV 2 Play)
Lyn - Åsane 13.00 (TV 2 Play)
Røa - Kolbotn 13.00 (TV 2 Play)
Stabæk - LSK Kvinner 13.00 (TV 2 Play)
Lørdag 29. juni:
Arna-Bjørnar - LSK Kvinner 15.00 (TV 2 Play)
Kolbotn - Stabæk 15.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Åsane - Rosenborg 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Brann 15.30 (NRK)
Lørdag 6. juli:
Arna-Bjørnar - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Brann - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Lyn 15.00 (TV 2 Play)
Røa - Rosenborg 15.00 (TV 2 Play)
Søndag 7. juli:
Stabæk - Vålerenga 15.00 (NRK)
Lørdag 17. august:
Kolbotn - LSK Kvinner 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Rosenborg - Brann 15.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Åsane - Stabæk 15.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Arna-Bjørnar 16.45 (NRK)
Fredag 23. august:
LSK Kvinner - Vålerenga 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 24. august:
Arna-Bjørnar - Lyn 15.00 (TV 2 Play)
Brann - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Røa - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Rosenborg 16.45 (NRK)
Onsdag 28. august:
Kolbotn - Vålerenga 18.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 30. august:
Rosenborg - Lyn 18.00 (TV 2 Play)
Lørdag 31. august:
Stabæk - Arna-Bjørnar 15.00 (TV 2 Play)
Åsane - LSK Kvinner 15.00 (TV 2 Play)
Røa - Brann 16.45 (NRK)
Fredag 9. august:
Vålerenga - Rosenborg 18.00 (NRK)
Lørdag 7. september:
Arna-Bjørnar - Kolbotn 15.00 (TV 2 Play)
Brann - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Stabæk 15.00 (TV 2 Play)
LSK Kvinner - Røa 15.00 (TV 2 Play)
Slik spilles OBOS-ligaen
Mandag 1. april:
Bryne - Start 17.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Ranheim 17.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Raufoss 17.00 (TV 2 Play)
Moss - Lyn 17.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Egersund 17.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Sogndal 17.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Stabæk 17.00 (TV 2 Play)
Åsane - Levanger 17.00 (TV 2 Play)
Lørdag 6. april:
Egersund - Åsane 16.00 (TV 2 Play)
Levanger - Moss 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Vålerenga 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Sogndal - Mjøndalen 16.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Start - Aalesund 16.00 (TV 2 Play)
Søndag 7. april:
Lyn - Kongsvinger 17.00 (TV 2 Play)
Søndag 14. april:
Vålerenga - Stabæk 17.00 (TV 2 Play)
Mandag 15. april:
Bryne - Levanger 19.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Egersund 19.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Start 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Moss - Ranheim 19.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Raufoss 19.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Lyn 19.00 (TV 2 Play)
Åsane - Sogndal 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 20. april:
Egersund - Aalesund 16.00 (TV 2 Play)
Levanger - Kongsvinger 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Åsane 16.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Moss 16.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Mjøndalen 16.00 (TV 2 Play)
Start - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Lyn - Vålerenga 18.00 (TV 2 Play)
Lørdag 27. april:
Bryne - Sogndal 16.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Start 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Moss - Egersund 16.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Levanger 16.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Raufoss 16.00 (TV 2 Play)
Åsane - Stabæk 16.00 (TV 2 Play)
Søndag 28. april:
Mjøndalen - Vålerenga 14.30 (TV 2 Play)
Lyn - Ranheim 17.00 (TV 2 Play)
Lørdag 4. mai:
Egersund - Lyn 16.00 (TV 2 Play)
Levanger - Sogndal 16.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Aalesund 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Raufoss - Åsane 16.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Moss 16.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Kongsvinger 16.00 (TV 2 Play)
Start - Ranheim 16.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Lørdag 11. mai:
Bryne - Mjøndalen 16.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Raufoss 16.00 (TV 2 Play)
Lyn - Levanger 16.00 (TV 2 Play)
Moss - Stabæk 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Egersund 16.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Vålerenga 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Åsane - Start 16.00 (TV 2 Play)
Torsdag 16. mai:
Mjøndalen - Åsane 17.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Sogndal 18.00 (TV 2 Play)
Levanger - Ranheim 18.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Moss 18.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Bryne 18.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Lyn 18.00 (TV 2 Play)
Start - Egersund 18.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Kongsvinger 18.00 (TV 2 Play)
Tirsdag 21. mai:
Moss - Start 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Onsdag 22. mai:
Bryne - Aalesund 19.00 (TV 2 Play)
Egersund - Levanger 19.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Mjøndalen 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Ranheim - Stabæk 19.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Raufoss 19.00 (TV 2 Play)
Åsane - Vålerenga 19.00 (TV 2 Play)
Torsdag 23. mai:
Lyn - Sandnes Ulf 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Søndag 26. mai:
Vålerenga - Levanger 14.30 (TV 2 Play)
Mandag 27. mai:
Bryne - Ranheim 19.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Moss 19.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Lyn 19.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Kongsvinger 19.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Egersund 19.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Åsane 19.00 (TV 2 Play)
Tirsdag 28. mai:
Start - Sogndal 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Fredag 31. mai:
Lyn - Mjøndalen 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 1. juni:
Egersund - Raufoss 16.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Levanger - Start 16.00 (TV 2 Play)
Moss - Aalesund 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Vålerenga 16.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Stabæk 16.00 (TV 2 Play)
Åsane - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Søndag 9. juni:
Bryne - Åsane 17.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Ranheim 17.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Egersund 17.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Sandnes Ulf 17.00 (TV 2 Play)
Start - Lyn 17.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Kongsvinger 17.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Moss 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Tirsdag 23. juli:
Raufoss - Levanger 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Onsdag 31. juli:
Raufoss - Levanger 17.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Søndag 16. juni:
Egersund - Vålerenga 15.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Åsane 15.00 (TV 2 Play)
Levanger - Aalesund 15.00 (TV 2 Play)
Lyn - Sogndal 15.00 (TV 2 Play)
Moss - Bryne 15.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Raufoss 15.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Mjøndalen 15.00 (TV 2 Play)
Start - Stabæk 15.00 (TV 2 Play)
Søndag 23. juni:
Bryne - Lyn 17.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Egersund 17.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Start 17.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Kongsvinger 17.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Levanger 17.00 (TV 2 Play)
Vålerenga - Sandnes Ulf 17.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Ranheim 17.00 (TV 2 Play)
Åsane - Moss 17.00 (TV 2 Play)
Lørdag 20. juli:
Egersund - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Lyn - Åsane 16.00 (TV 2 Play)
Moss - Kongsvinger 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim - Sogndal 16.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Stabæk 16.00 (TV 2 Play)
Start - Vålerenga 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Onsdag 14. august:
Levanger - Mjøndalen 16.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Aalesund 16.00 (TV 2 Play)
Lørdag 27. juli:
Bryne - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Levanger 16.00 (TV 2 Play)
Mjøndalen - Lyn 16.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Start 16.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Moss 16.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Egersund 16.00 (TV 2 Play)
Åsane - Raufoss 16.00 (TV 2 Play)
Mandag 29. juli:
Vålerenga - Ranheim TF 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 3. august:
Egersund - Sogndal 16.00 (TV 2 Play)
Levanger - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Moss - Vålerenga 16.00 (TV 2 Play)
Ranheim TF - Kongsvinger 16.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Aalesund 16.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Åsane 16.00 (TV 2 Play)
Start - Mjøndalen 16.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Søndag 4. august:
Lyn - Stabæk 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Lørdag 10. august:
Mjøndalen - Sandnes Ulf 16.00 (TV 2 Play)
Sogndal - Levanger 16.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Ranheim TF 16.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Moss 16.00 (TV 2 Play)
Åsane - Bryne 16.00 (TV 2 Play)
Søndag 11. august:
Vålerenga - Raufoss 14.30 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Egersund - Start 17.00 (TV 2 Play)
Kongsvinger - Lyn 17.00 (TV 2 Play)
Søndag 18. august:
Levanger - Vålerenga 17.00 (TV 2 Play)
Mandag 19. august:
Raufoss - Egersund 18.00 (TV 2 Play)
Bryne - Kongsvinger 19.00 (TV 2 Play)
Lyn - Start 19.00 (TV 2 Play)
Moss - Sogndal 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Ranheim - Mjøndalen 19.00 (TV 2 Play)
Sandnes Ulf - Stabæk 19.00 (TV 2 Play)
Tirsdag 20. august:
Åsane - Aalesund 19.00 (TV 2 Play)
Lørdag 24. august:
Vålerenga - Lyn 18.00 (TV 2 Play)
Søndag 25. august:
Sogndal - Ranheim 17.00 (TV 2 Play)
Mandag 26. august:
Egersund - Moss 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Mjøndalen - Levanger 19.00 (TV 2 Play)
Stabæk - Åsane 19.00 (TV 2 Play)
Start - Raufoss 19.00 (TV 2 Play)
Aalesund - Bryne 19.00 (TV 2 Play)
Tirsdag 27. august:
Kongsvinger - Sandnes Ulf 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Søndag 1. september:
Sandnes Ulf - Vålerenga 14.30 (TV 2 Play)
Mandag 2. september:
Bryne - Stabæk 19.00 (TV 2 Play)
Levanger - Egersund 19.00 (TV 2 Play)
Lyn - Aalesund 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)
Ranheim - Start 19.00 (TV 2 Play)
Raufoss - Sogndal 19.00 (TV 2 Play)
Åsane - Kongsvinger 19.00 (TV 2 Play)
Tirsdag 3. september:
Moss - Mjøndalen 19.00 (TV 2 Play/TV 2 Sport 1)