Til forsiden

Live sport på TV 2s kanaler

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler.

Spania KroatiaSpania Kroatia
Álvaro Morata og Spania spiller sin første EM-kamp mot Kroatia på TV 2 Direkte og TV 2 Play fra kl. 17.30.Foto: REUTERS/Marcelo Del Pozo

Sendeskjema

ATP250, 's-Hertogenbosch: semifinaler kl. 11.00 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Tromsø IL 2020 - Viking kl. 11.55 på TV 2 Play

ATP250, Stuttgart: semifinale 1 kl. 12.00 på TV 2 Play

Toppserien: Proff direkte kl. 12.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Toppserien: Arna-Bjørnar - Røa kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Kolbotn - Åsane kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Stabæk - Lyn kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Vålerenga - Brann kl. 12.50 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Fyllingsdalen - Odd kl. 13.55 på TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe A: Ungarn - Sveits kl. 14.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe B: Spania - Kroatia kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP250, 's-Hertogenbosch: finale kl. 12.00 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Bodø/Glimt - KIL/Hemne kl. 12.55 på TV 2 Play

ATP250, Stuttgart: finale kl. 13.00 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Øvrevoll Hosle - Avaldsnes kl. 13.55 på TV 2 Play

NM, beachhåndball: finale G20 TBA - TBA kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Målfest kl. 14.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

OBOS-ligaen: Egersund - Vålerenga kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Kongsvinger - Åsane kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Levanger - Aalesund kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Lyn - Sogndal kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Moss - Bryne kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Ranheim - Raufoss kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Sandnes Ulf - Mjøndalen kl. 14.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Start - Stabæk kl. 14.50 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Hønefoss - AaFK Fortuna kl. 14.55 på TV 2 Play

NM, beachhåndball: finale J20 TBA - TBA kl. 14.55 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

NM, beachhåndball: finale kvinner senior TBA - TBA kl. 15.55 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

NM, beachhåndball: finale menn senior TBA - TBA kl. 16.55 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe C: Slovenia - Danmark kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

LaLiga Hypermotion, playoff, finale, 1. kamp: TBA - TBA kl. 18.25 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe C: Serbia - England kl. 20.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.10 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe E: Romania - Ukraina kl. 14.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe E: Belgia - Slovakia kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe F: Portugal - Tsjekkia kl. 20.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.10 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe B: Kroatia - Albania kl. 14.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe A: Tyskland - Ungarn kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe C: Danmark - England kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe B: Spania - Italia kl. 20.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.10 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe E: Slovakia - Ukraina kl. 14.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe D: Polen - Østerrike kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Toppserien: Proff direkte kl. 12.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Toppserien: Brann - Arna-Bjørnar kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Lyn - Åsane kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Røa - Kolbotn kl. 12.50 på TV 2 Play

Toppserien: Stabæk - LSK Kvinner kl. 12.50 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Viking - Avaldsnes kl. 14.55 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Sogndal - Kongsvinger kl. 16.50 på TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe F: Tyrkia - Portugal kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: AaFK Fortuna - Tromsø IL 2020 kl. 17.55 på TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe E: Belgia - Romania kl. 20.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.10 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Odd - Bodø/Glimt kl. nov.55 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: KIL/Hemne - Øvrevoll Hosle kl. des.55 på TV 2 Play

1. divisjon, kvinner: Fyllingsdalen - Hønefoss kl. 15.55 på TV 2 Play

Målfest kl. 16.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

OBOS-ligaen: Bryne - Lyn kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Mjøndalen - Egersund kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Raufoss - Start kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Stabæk - Levanger kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Vålerenga - Sandnes Ulf kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Aalesund - Ranheim kl. 16.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Åsane - Moss kl. 16.50 på TV 2 Play

LaLiga Hypermotion, playoff, finale, 2. kamp: TBA - TBA kl. 18.25 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe B: Kroatia - Italia kl. 20.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe B: Albania - Spania kl. 20.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.10 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe D: Frankrike - Polen kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe D: Nederland - Østerrike kl. 17.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe F: Georgia - Portugal kl. 20.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

UEFA EURO 2024, Gruppe F: Tsjekkia - Tyrkia kl. 20.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA EURO 2024: Alle elsker EM kl. 23.okt på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Se mer sport med TV 2 Play

Med TV 2 Play kan du blant annet se:

  • Alle kamper fra Eliteserien og OBOS-ligaen
  • Alle kamper fra Champions League (utvalgte kamper i 4K)
  • Alle kamper fra La Liga
  • Toppserien
  • Ishockey, håndball, basketball, volleyball og innebandy
  • Mengder av annen sport

Spørsmål om tilgang, pakker, 4K, eller teknisk hjelp?