TV 2Til forsiden
Sport

Live sport på TV 2s kanaler

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler.

Seriemester Toppserien Brann
Vi presenterer terminlisten for Toppserien 2023 på TV 2 Sport 2 og TV2.no fra kl. 18.00Foto: Marit Hommedal / NTB

Sendeskjema

Toppserien: spilleplan 2023 kl 18.00 på TV 2 Sport 2 og TV2.no

Deadlinde Day kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 og TV2.no

Etoile de Bessèges: 1. etappe kl. 14.45 på TV 2 Sport 2

REMA 1000-ligaen, kvinner: Fana - Vipers kl. 17.50 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, kvinner: Molde - Sola kl. 18.00 på TV 2 Sport 2

REMA 1000-ligaen, kvinner: Romerike Ravens - Storhamar kl. 18.20 på TV 2 Play

BLNO, menn: Asker - Oppsal kl. 18.55 på TV 2 Play

BLNO, menn: Centrum - Bærum kl. 18.55 på TV 2 Play

BLNO, menn: Gimle - Fyllingen kl. 18.55 på TV 2 Play

LaLiga Santander: Real Betis - Barcelona kl. 20.45 på TV 2 Sport Premium

Treningskamper, kvinner: Vålerenga - Häcken kl. 12.55 på TV 2 Play

Etoile de Bessèges: 2. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 2

Treningskamper, kvinner: Brann - Hammarby kl. 15.55 på TV 2 Play

Treningskamper, menn: Häcken - Odd kl. 16.25 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, menn: ØIF Arendal - Elverum kl. 18.00 på TV 2 Sport 2

Fjordkraft-ligaen: Lillehammer - Vålerenga kl. 18.25 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Manglerud Star - Ringerike kl. 18.25 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Stjernen - Frisk Asker kl. 18.25 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Storhamar - Stavanger Oilers kl. 18.45 på TV 2 Sport 1

Fjordkraft-ligaen: Grüner - Sparta kl. 18.55 på TV 2 Play

LaLiga Santander: Real Madrid - Valencia kl. 20.45 på TV 2 Sport Premium

Etoile de Bessèges: 3. etappe kl. 15.45 på TV 2 Sport 2

LaLiga Santander: Athletic - Cádiz kl. 20.55 på TV 2 Sport 1

LaLiga SmartBank: Málaga - Oviedo kl. 20.55 på TV 2 Sport Premium

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: junior, kvinner kl. 11.00 på TV 2 Sport 1

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: U23, menn kl. 13.00 på TV 2 Sport 1

LaLiga Santander: Espanyol - Osasuna kl. 13.55 på TV 2 Sport Premium

BLNO, kvinner: Asker - Tromsø kl. 14.25 på TV 2 Play

Etoile de Bessèges: 4. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 1

REMA 1000-ligaen, menn: Nærbø - Fjellhammer kl. 14.50 på TV 2 Play

Treningskamper, menn: Hammarby - Brann kl. 14.55 på TV 2 Play

Mizunoligaen, menn: OSI - TIF Viking kl. 14.55 på TV 2 Play

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: elite, kvinner kl. 15.00 på TV 2 Play

BLNO, menn: Frøya - Asker kl. 15.55 på TV 2 Play

Mizunoligaen, kvinner: KFUM Volda - Lierne kl. 15.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Sparta - Ringerike kl. 15.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Stjernen - Manglerud Star kl. 15.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Storhamar - Grüner kl. 15.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Vålerenga - Stavanger Oilers kl. 15.55 på TV 2 Sport 2

LaLiga Santander: Elche - Villarreal kl. 16:10 på TV 2 Sport Premium

BLNO, menn: Ammerud - Tromsø kl. 16.55 på TV 2 Play

BLNO, kvinner: Midtbyen - Ullern kl. 16.55 på TV 2 Play

Mizunoligaen, menn: Torvastad - Randaberg kl. 16.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Frisk Asker - Lillehammer kl. 18.25 på TV 2 Sport 2

LaLiga Santander: Atlético - Getafe kl. 18.25 på TV 2 Sport Premium

LaLiga Santander: Real Betis - Celta kl. 20.55 på TV 2 Sport 1

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: junior, menn kl. 11.00 på TV 2 Sport 1

Mizunoligaen, kvinner: Førde - Lierne kl. 12:55 på TV 2 Play

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: U23, kvinner kl. 13.00 på TV 2 Sport 1

Etoile de Bessèges: 5. etappe kl. 13.55 på TV 2 Sport 2

LaLiga Santander: Mallorca - Real Madrid kl. 13.55 på TV 2 Sport Premium

Mizunoligaen, kvinner: Koll - TIF Viking kl. 14.25 på TV 2 Play

BLNO, menn: Nidaros - Oppsal kl. 14.25 på TV 2 Play

BLNO, kvinner: Bærum - Tromsø kl. 14.55 på TV 2 Play

Cyclo-cross, VM, Hoogerheide, Nederland: elite, menn kl. 15.00 på TV 2 Sport 1

BLNO, kvinner: Bergen - Ulriken kl. 15.25 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, kvinner: Larvik - Tertnes kl. 15.40 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, kvinner: Fredrikstad - Byåsen kl. 15.50 på TV 2 Play

BLNO, menn: Centrum - Fyllingen kl. 15.55 på TV 2 Play

Treningskamper, kvinner: Hammarby - Vålerenga kl. 15.55 på TV 2 Play

LaLiga Santander: Girona - Valencia kl. 16:10 på TV 2 Sport Premium

REMA 1000-ligaen, menn: Bækkelaget - ØIF Arendal kl. 16.50 på TV 2 Play

BLNO, menn: Gimle - Asker kl. 16.55 på TV 2 Play

Fjordkraft-ligaen: Ringerike - Sparta kl. 16.55 på TV 2 Sport 1

REMA 1000-ligaen, menn: Sandnes - Elverum kl. 17.20 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, menn: Haslum HK - Halden kl. 17.50 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, menn: Kristiansand - Drammen kl. 17.50 på TV 2 Play

BLNO, menn: Bærum - Tromsø kl. 17.55 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, menn: Runar - Kolstad kl. 18.00 på TV 2 Sport 2

REMA 1000-ligaen, kvinner: Volda - Aker kl. 18.20 på TV 2 Play

LaLiga Santander: Real Sociedad - Real Valladolid kl. 18.25 på TV 2 Sport Premium

LaLiga Santander: Barcelona - Sevilla kl. 20.45 på TV 2 Sport Premium

Se alt med TV 2 Play

  • Ingen avtaletid
  • Velg pakken som passer for deg
  • Se utvalgte kamper i 4K-kvalitet
  • Se all sport i opptak

Spørsmål om tilgang, pakker, 4K, eller teknisk hjelp?