Live sport på TV 2s kanaler
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler.
Sendeskjema
ATP1000, Miami: kvartfinale 2 kl. 01.30 på TV 2 Play
EHL, kvalifisering, 6. kamp: Grüner - Narvik kl. 16.50 på TV 2 Play
EHL, kvalifisering, 6. kamp: Ringerike - Comet Halden kl. 16.50 på TV 2 Play
UEFA Women's Champions League, kvartfinale 1, 2. kamp: Barcelona - Brann (2-1) kl. 18.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
ATP1000, Miami: kvartfinale 3 kl. 18.00 på TV 2
Sjakk: Play Grenke Chess Classics kl. 18.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
UEFA Women's Champions League: Etter kampen Barcelona - Brann kl. 20.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
ATP1000, Miami: kvartfinale 4 kl. 00.00 på TV 2 Play
ATP1000, Miami: semifinale 1 kl. 20.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
LaLiga Hypermotion: Burgos - Espanyol kl. 20.25 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Cádiz - Granada kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
ATP1000, Miami: semifinale 2 kl. 00.00 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Getafe - Sevilla kl. 13.55 på TV 2 Play
Sjakk: Grenke Chess Classics kl. 14.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
NM-sluttspill, semifinale 1:1: Storhamar - Frisk Asker kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Almería - Osasuna kl. 16.10 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Valencia - Mallorca kl. 18.25 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Barcelona - Las Palmas kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
Sykkel: Flandern rundt, menn kl. 09.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Celta - Rayo Vallecano kl. 13.55 på TV 2 Play
Sjakk: Grenke Chess Classics kl. 14.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
Sykkel: Flandern rundt, kvinner kl. 15.00 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Girona - Betis kl. 16.10 på TV 2 Play
NM-sluttspill, semifinale 2:1: Stavanger Oilers - Vålerenga kl. 16.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
Eliteserien: Odd - Haugesund kl. 17.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Alavés - Real Sociedad kl. 18.25 på TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Real Madrid - Athletic kl. 20.30 på TV 2 Play
ATP1000, Miami: finale kl. 21.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
Eliteserien: Fredrikstad - Bodø/Glimt kl. 13.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
ATP250, Estoril: Dag 1 kl. 14.00 på TV 2 Play
Sjakk: Grenke Chess Classics Finals kl. 14.30 på TV 2 Play
ATP250, Marrakesh: Dag 1 kl. 14.30 på TV 2 Play
Eliteserien: Molde - Strømsgodset kl. 16.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
FotballXtra kl. 16.30 på TV 2 Play
Eliteserien: Lillestrøm - Kristiansund kl. 16.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
OBOS-ligaen: Bryne - Start kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Kongsvinger - Ranheim kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Mjøndalen - Raufoss kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Moss - Lyn kl. 16.50 på TV 2 Play
Eliteserien: Rosenborg - Sandefjord kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Sandnes Ulf - Egersund kl. 16.50 på TV 2 Play
Eliteserien: Tromsø - Brann kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Vålerenga - Sogndal kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Aalesund - Stabæk kl. 16.50 på TV 2 Play
OBOS-ligaen: Åsane - Levanger kl. 16.50 på TV 2 Play
FotballXtra kl. 17.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
Eliteserien: Viking - Sarpsborg 08 kl. 19.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play
NM-sluttspill, semifinale 1:2: Frisk Asker - Storhamar kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play
LaLiga EA Sports: Villarreal - Atlético kl. 20.30 på TV 2 Play
Fotballkveld kl. 21.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play
ATP250, Houston: Dag 1 kl. 22.00 på TV 2 Play