Til forsiden

Live sport på TV 2s kanaler

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler.

StafettStafett
Lautaro Martínez og Inter tar imot Atlético i UEFA Champions League på TV 2 Play fra kl. 20.00.Foto: Jonathan Moscrop/Sportimage via PA Images

Sendeskjema

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Dag 1 kl. 00.00 på TV 2 Play

Qatar Exxonmobil Open, Doha: Dag 2 kl. 12.30 på TV 2 Play

Treningskamper, menn: Moss - Viking kl. 15.55 på TV 2 Play

UEFA Champions League, 8-delsfinale, 1. kamp: Inter - Atlético kl. 20.00 på TV 2 Play. Sendes også i 4K.

UEFA Champions League, 8-delsfinale, 1. kamp: PSV - Dortmund kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Dag 2 kl. 20.30 på TV 2 Play

UEFA Champons League: Fotballkveld kl. 23.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Dag 2 kl. 00.00 på TV 2 Play

Qatar Exxonmobil Open, Doha: Dag 3 kl. 12.30 på TV 2 Play

Treningskamper, menn: Rosenborg - Vålerenga kl. 16.55 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, kvinner: Molde - Aker kl. 18.20 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, menn: Runar - Halden kl. 18.20 på TV 2 Play

BLNO, kvinner: Bergen Elite - Ulriken Eagles kl. 18.55 på TV 2 Play

UEFA Champions League, 8-delsfinale, 1. kamp: Napoli - Barcelona kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

UEFA Champions League, 8-delsfinale, 1. kamp: Porto - Arsenal kl. 20.00 på TV 2 Play. Sendes også i 4K.

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Dag 3 kl. 20.30 på TV 2 Play

UEFA Champions League: Fotballkveld kl. 23.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Dag 3 kl. 00.00 på TV 2 Play

Qatar Exxonmobil Open, Doha: Kvartfinaler kl. 12.30 på TV 2 Play

Treningskamper, menn: Strømsgodset - RB Linense kl. 15.55 på TV 2 Play

EHL: Frisk Asker - Ringerike kl. 18.20 på TV 2 Play

EHL: Lillehammer - Stavanger Oilers kl. 18.20 på TV 2 Play

EHL: Stjernen - Lørenskog kl. 18.20 på TV 2 Play

EHL: Storhamar - Comet Halden kl. 18.20 på TV 2 Play

REMA 1000-ligaen, kvinner: Tertnes - Fredrikstad kl. 18.20 på TV 2 Play

EHL: Vålerenga - Sparta kl. 18.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Dag 4 kl. 20.30 på TV 2 Play

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Kvartfinaler kl. 23.00 på TV 2 Play

Qatar Exxonmobil Open, Doha: Semifinaler kl. 16.00 på TV 2 Play

Håndball-NM, finale, J20: Gneist - Larvik kl. 17.20 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Håndball-NM, finale, G20: Charlottenlund - Haslum kl. 19.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Kvartfinaler kl. 20.00 på TV 2 Play

LaLiga Hypermotion: Real Valladolid - Real Oviedo kl. 20.25 på TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Real Sociedad - Villarreal kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Semifinaler kl. 03.00 på TV 2 Play

Håndball-NM, semifinale 1, kvinner: Vipers - Larvik kl. 10.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Håndball-NM, semifinale 2, kvinner: Storhamar - Sola kl. 12.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Granada - Valencia kl. 13.55 på TV 2 Play

Mizunoligaen, kvinner: ØKSIL - TIF Viking kl. 14.25 på TV 2 Play

Håndball-NM, semifinale 1, menn: Haslum - Kolstad kl. 14.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

EHL: Ringerike - Stjernen kl. 15.50 på TV 2 Play

EHL: Storhamar - Vålerenga kl. 15.50 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Mizunoligaen, kvinner: KFUM Volda - Oslo Volley kl. 15.55 på TV 2 Play

Qatar Exxonmobil Open, Doha: Finale kl. 16.00 på TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Barcelona - Getafe kl. 16.10 på TV 2 Play

Håndball-NM, semifinale 2, menn: Elverum - Kristiansand kl. 16.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Mizunoligaen, menn: ØKSIL - Koll kl. 16.55 på TV 2 Play

EHL: Sparta - Frisk Asker kl. 18.20 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Alavés - Mallorca kl. 18.25 på TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Almería - Atlético kl. 20.30 på TV 2 Play

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Semifinaler kl. 21.00 på TV 2 Play

Mifel Tennis Open By Telcel Oppo, Los Cabos: Finale kl. 04.00 på TV 2 Play

Håndball-NM, bronsefinale, kvinner: Kamp ikke klar kl. 09.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Håndball-NM, bronsefinale, menn: Kamp ikke klar kl. 11.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Mizunoligaen, kvinner: Lierne - Randaberg kl. 11.55 på TV 2 Play

Mizunoligaen, menn: Førde - Randaberg kl. 12.55 på TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Cádiz - Celta kl. 13.55 på TV 2 Play

Håndball-NM, finale, kvinner: Kamp ikke klar kl. 14.00 på TV 2 Direkte

Mizunoligaen, kvinner: Førde - Oslo Volley kl. 15.25 på TV 2 Play

Håndball-NM, finale, menn: Kamp ikke klar kl. 16.00 på TV 2 Direkte

LaLiga EA Sports: Betis - Athletic kl. 16.10 på TV 2 Play

Beach soccer, VM 2024, finale: Kamp ikke klar kl. 16.25 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

EHL: Comet Halden - Stavanger Oilers kl. 16.50 på TV 2 Play

EHL: Lørenskog - Lillehammer kl. 16.50 på TV 2 Play

Basket, VM-kvalifisering: Luxembourg - Norge kl. 16.55 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Las Palmas - Osasuna kl. 18.25 på TV 2 Play

LaLiga EA Sports: Real Madrid - Sevilla kl. 20.30 på TV 2 Play

Rio Open Presented by Claro, Rio de Janeiro: Finale kl. 21.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Se mer sport med TV 2 Play

Med TV 2 Play kan du blant annet se:

  • Alle kamper fra Eliteserien og OBOS-ligaen
  • Alle kamper fra Champions League (utvalgte kamper i 4K)
  • Alle kamper fra La Liga
  • Toppserien
  • Ishockey, håndball, basketball, volleyball og innebandy
  • Mengder av annen sport

Spørsmål om tilgang, pakker, 4K, eller teknisk hjelp?