Til forsiden

Live sport på TV 2s kanaler

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler.

Tour de FranceTour de France
Tour de France ser du hver dag på TV 2 Direkte og TV 2 Play.Foto: AP Photo/Daniel Cole

Sendeskjema

Tour de France: 13. etappe kl. 13.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Eliteserien: Sarpsborg 08 - Rosenborg kl. 18.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Tour de France: 14. etappe kl. 13.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

FotballXtra kl. 16.30 på TV 2 Play

Eliteserien: Viking - Kristiansund kl. 16.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Eliteserien: Fredrikstad - Molde kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Lillestrøm - Strømsgodset kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Odd - HamKam kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Sandefjord - Bodø/Glimt kl. 16.50 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 17.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Brann - Haugesund kl. 18.55 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Fotballkveld kl. 21.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Tromsø - KFUM Oslo kl. 21.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Tour de France: 15. etappe kl. nov.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Dag 1 kl. 10.30 på TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Dag 1 kl. 12.00 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Dag 1 kl. 13.30 på TV 2 Play

ATP250, Newport: Dag 1 kl. 17.00 på TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Dag 2 kl. 10.30 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Dag 2 kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Dag 2 kl. 12.00 på TV 2 Play

Tour de France: 16. etappe kl. 13.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP250, Newport: Dag 2 kl. 17.00 på TV 2 Play

Privatlandskamp håndball, kvinner: Norge - Danmark kl. 18.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

EM-kvalifisering, kvinner, gr. A1: Norge - Nederland kl. 18.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Privatlandskamp håndball, menn: Norge - Spania kl. 20.15 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Dag 3 kl. 10.30 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Dag 3 kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Dag 3 kl. 12.00 på TV 2 Play

Tour de France: 17. etappe kl. 12.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Newport: Dag 3 kl. 17.00 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Dag 3 fortsetter kl. 21.30 på TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Dag 4 kl. 10.30 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Dag 4 kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Dag 4 kl. 12.00 på TV 2 Play

Tour de France: 18. etappe kl. des.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.45 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Privatlandskamp håndball, kvinner: Danmark - Norge kl. 18.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

ATP250, Newport: Dag 4 kl. 19.00 på TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Kvartfinaler kl. 10.30 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Kvartfinaler kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Kvartfinaler kl. 12.00 på TV 2 Play

Tour de France: 19. etappe kl. 12.00 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Bodø/Glimt - Odd kl. 18.50 på TV 2 Play

ATP250, Newport: Kvartfinaler kl. 19.00 på TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Semifinaler kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Semifinaler kl. 13.00 på TV 2 Play

Tour de France: 20. etappe kl. 13.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Semifinaler kl. 15.30 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Start - Vålerenga kl. 15.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

OBOS-ligaen: Egersund - Bryne kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Lyn - Åsane kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Moss - Kongsvinger kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Ranheim - Sogndal kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Raufoss - Stabæk kl. 15.50 på TV 2 Play

Målfest kl. 15.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Play

Eliteserien: Sarpsborg 08 - Brann kl. 17.50 på TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 18.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Newport: Semifinaler kl. 19.00 på TV 2 Play

Eliteserien: Molde - KFUM Oslo kl. 20.05 på TV 2 Play

ATP250, Gstaad: Finale kl. 11.30 på TV 2 Play

ATP250, Båstad: Finale kl. 14.00 på TV 2 Play

Eliteserien: Strømsgodset - Tromsø kl. 14.15 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Tour de France: 21. etappe, tempo kl. 14.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP500, Hamburg: Finale kl. 15.00 på TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 16.30 på TV 2 Play

Eliteserien: Haugesund - Viking kl. 16.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Eliteserien: HamKam - Fredrikstad kl. 16.50 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 17.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Umag: Dag 1 kl. 17.30 på TV 2 Play

Eliteserien: Rosenborg - Lillestrøm kl. 19.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Newport: Finale kl. 20.30 på TV 2 Play

Fotballkveld kl. 21.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Dag 1 kl. 11.00 på TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Umag: Dag 2 kl. 17.30 på TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 1 kl. 19.00 på TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Dag 2 kl. 11.00 på TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 2 kl. 17.00 på TV 2 Play

ATP250, Umag: Dag 3 kl. 17.30 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Raufoss - Levanger kl. 18.50 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Dag 3 kl. 11.00 på TV 2 Play

Sjakk: CCT Event 3 kl. 16.30 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

ATP250, Umag: Dag 4 kl. 17.30 på TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 3 kl. 19.00 på TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Kvartfinaler kl. 11.00 på TV 2 Play

ATP250, Umag: Kvartfinaler kl. 17.30 på TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 4 kl. 20.00 på TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Semifinaler kl. 13.00 på TV 2 Play

ATP250, Umag: Semifinaler kl. 17:30 på TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 5 kl. 18:00 på TV 2 Play

ATP250, Kitzbühel: Finale kl. 13:00 på TV 2 Play

Eliteserien: KFUM Oslo - Bodø/Glimt kl. 15.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

OBOS-ligaen: Bryne - Sandnes Ulf kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Kongsvinger - Levanger kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Mjøndalen - Lyn kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Sogndal - Start kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Stabæk - Moss kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Aalesund - Egersund kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Åsane - Raufoss kl. 15.50 på TV 2 Play

Målfest kl. 15.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Fredrikstad - Rosenborg kl. 17.30 på TV 2 Play

ATP250, Umag: Finale kl. 20.00 på TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 6 kl. 21.00 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 16.30 på TV 2 Play

Eliteserien: Odd - Strømsgodset kl. 16.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Eliteserien: Lillestrøm - Sarpsborg 08 kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Sandefjord - Haugesund kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Tromsø - Kristiansund kl. 16.50 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 17.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Viking - Molde kl. 18.55 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

Fotballkveld kl. 21.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

ATP250, Atlanta: Dag 7 kl. 22.00 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Vålerenga - Ranheim kl. 18.50 på TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 1 kl. 21.30 på TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 2 kl. 21.30 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Stabæk - Sandnes Ulf kl. 18.50 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 3 kl. 21.30 på TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 4 kl. 21.30 på TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 5 kl. 20.00 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Egersund - Sogndal kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Levanger - Bryne kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Moss - Vålerenga kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Ranheim - Kongsvinger kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Raufoss - Aalesund kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Sandnes Ulf - Åsane kl. 15.50 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Start - Mjøndalen kl. 15.50 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Målfest kl. 15.50 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Bodø/Glimt - Haugesund kl. 17.30 på TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 6 kl. 20.00 på TV 2 Play

OBOS-ligaen: Lyn - Stabæk kl. 14.15 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Arctic Race: 1. etappe kl. 15.30 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

FotballXtra kl. 16.30 på TV 2 Play

Eliteserien: HamKam - Viking kl. 16.45 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Eliteserien: Fredrikstad - KFUM Oslo kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Kristiansund - Lillestrøm kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Sarpsborg 08 - Sandefjord kl. 16.50 på TV 2 Play

Eliteserien: Strømsgodset - Brann kl. 16.50 på TV 2 Play

FotballXtra kl. 17.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Play

Eliteserien: Rosenborg - Tromsø kl. 18.55 på TV 2 Direkte og TV 2 Play

ATP500, Washington: Dag 7 kl. 21.00 på TV 2 Play

Fotballkveld kl. 21.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Play

Se mer sport med TV 2 Play

Med TV 2 Play kan du blant annet se:

  • Alle kamper fra Eliteserien og OBOS-ligaen
  • Alle kamper fra Champions League (utvalgte kamper i 4K)
  • Alle kamper fra La Liga
  • Toppserien
  • Ishockey, håndball, basketball, volleyball og innebandy
  • Mengder av annen sport

Spørsmål om tilgang, pakker, 4K, eller teknisk hjelp?